Благодарствено писмо
Съюзът на инвалидите в България получи Благодарствено писмо от министъра на труда и социалната политика г-жа Наталия Ефремова.
Писмото е по повод поздравителния адрес, изпратен от председателя на СИБ г-н Георги Колев за встъпването й в длъжност като министър на труда и социалната политика.
Прочетете в прикрепения файл
